Speciaal voor de veiligheid van onze klanten in de beveiligingsbranche, en ter bescherming van bedrijfs-, klant- en personeelsgegevens in Secusoft hebben wij tweestapsverificatie (2FA) ingevoerd. Hiermee wordt de authenticiteit van de persoon die probeert in te loggen gecontroleerd. Zo blijft de privacygevoelige informatie die jij opslaat in Secusoft plannings- en facturatiesoftware nog beter beschermd.
Wat is 2-stapsverificatie?
2FA of multifactor authenticatie van Secusoft houdt in dat je niet alleen inlogt met een wachtwoord, maar daarbij ook nog een code invoert die je op je mobiele telefoon te zien krijgt. Deze extra controle voorkomt dat iemand met alleen het wachtwoord in jouw account kan komen. Goed om te weten: Secusoft doet er alles aan om jouw account te beschermen, zo zijn alleen sterke wachtwoorden mogelijk.
Hoe werkt 2FA in Secusoft?
Vanaf nu is het account aan de Authenticator-app gekoppeld. Elke keer dat je gaat inloggen voer je niet alleen je gebruikelijke wachtwoord in, maar ook de code die op je mobiele telefoon te zien is. Deze code wordt elke 30 seconden ververst, dus verandert elke halve minuut.
De belangrijkste reden waarom je deze extra beveiliging in jouw Secusoft account wil activeren, is omdat je zeker wil zijn dat je als enige in de backoffice van je bedrijf kunt komen, en gegevens zoals roosters en klantcodes kunt inzien en wijzigen. Het gebeurt te vaak dat we, met de overdaad aan wachtwoorden die overal voor nodig zijn, wachtwoorden automatisch opslaan in onze browser. Maar vergeet niet dat iedereen die achter je scherm kruipt, dus op die manier ook alle privacygevoelige gegevens van je beveiligingsbedrijf kan bekijken. Roosters en personeelsplanning, maar ook personeelsgegevens, interne berichten tussen de beveiligers, klantgegevens, zo ook alarmcodes en alarmmeldingen, facturatie, routelijsten en rapporten. En dat wil je echt niet, toch?
Extra tip van Secusoft: Gebruik een wachtwoordmanager voor het veilig opslaan van al jouw belangrijke wachtwoorden.
Meer weten over online veiligheid?
Maak dan nu een account aan en gebruik Secusoft voor jouw backoffice. Secusoft is een alles-in-één systeem, ontworpen voor en door beveiligers.
Maak vrijblijvend een proefaccount aan via onderstaande button en probeer Secusoft 14 dagen vrijblijvend uit.
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Veiligheid.
31 maart 2025 - Soms ben je sneller dan de bedoeling was. Dan wis je iets, en voor je het weet druk je op `bevestigen`. Oeps! Belangrijke alarmbon of rapportage weg! Onherstelbaar? Nee, in de meeste gevallen... lees verder »
7 maart 2025 - Wij wensen je vandaag een fijne Dag van de Planner! Deze dag is in het leven geroepen om de drijvende krachten achter elk rooster eens flink in het zonnetje te zetten. Of je nu werkzaam bent in de... lees verder »