Interne berichten naar medewerkers

Goede communicatie tussen beveiligers is essentieel! En in de praktijk blijkt dat dit niet altijd eenvoudig is. Door de wisselende diensten kun je niet altijd iedereen spreken.

Wanneer je met Secusoft werkt, is het heel eenvoudig om bijvoorbeeld als planner een bericht te sturen naar alle beveiligers om hen op de hoogte te brengen van de roosterwijzigingen. Of als daar de rechten voor zijn, kun je met collega's onderling berichten naar elkaar sturen over bepaalde belangrijke of afwijkende situaties. Er kan zelfs een bericht gemaakt worden dat naar iedereen gestuurd wordt, of alleen naar een vooraf ingestelde groep ontvangers. Dit bericht komt op de startpagina van Secusoft te staan en je kunt het lezen zodra je bent ingelogd.

"Je hebt een nieuw bericht in jouw Secusoftaccount"
Elk bericht wordt naar het mailadres van de ontvanger gestuurd, en via de Secusoft app kan er een pushnotificatie naar het mobiele toestel van de medewerker worden verzonden, mits deze het toestel aan de app heeft gekoppeld. Dankzij de API-koppeling met MessageBird kan er tevens een sms worden verzonden dat er een bericht klaarstaat. Ook heeft Secusoft een koppeling met Twilio, waardoor de melding van een nieuw bericht in het Secusoftaccount kan worden verzonden per WhatsApp.

Leesbevestiging
Als verzender van het bericht kun je precies zien wie het bericht heeft gelezen en wie niet. Uiteraard is het mogelijk om via de gebruikersrechten in te stellen welke medewerker berichten mag versturen en welke niet. Omwille van de veiligheid kan je bepalen dat het bericht en de bijlagen pas inzichtelijk zijn na inloggen in Secusoft. Zo worden jouw gevoelige bedrijfsgegevens niet over de de mail verstuurd maar blijven ze op je server.

Ideaal om zo de lijntjes kort te houden en de goede communicatie tussen jou en je collega's in stand te houden. Het management heeft direct inzicht in alle berichten die via Secusoft zijn verstuurd, van alle medewerkers.

Voordelen:

  • Intypen mailadressen is niet nodig, eenvoudig aanklikken in de lijst
  • Er kunnen foto's of documenten worden meegestuurd, die zijn alleen online te zien (na login/geldige link)
  • Er kan een melding per mail, sms en WhatsApp worden gestuurd, het daadwerkelijke bericht is pas zichtbaar na inloggen
  • Leesbevestiging, ook in het logboek
  • Bericht kan gekoppeld worden aan object/opdrachtgever

>Gratis uitproberen

Wil jij zelf eens zien hoe ons online softwarepakket werkt?

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Alle functies.

Nieuw: Uursmelding voor veiligheidsprofessionals! - Secusoft, dé software voor beveiligers

Nieuw: Uursmelding voor veiligheidsprofessionals!

25 januari 2025 - Veiligheid is een groot goed. Daar weet jij als specialist in de beveiliging alles van. Om ervoor te zorgen dat tijdens het uitvoeren van een dienst over de veiligheid van jou en je collega's wordt... lees verder »

Nieuw: Pushmeldingen in de Secusoft app - Secusoft, dé software voor beveiligers

Nieuw: Pushmeldingen in de Secusoft app

24 januari 2025 - Wij hebben mooi nieuws voor ál onze gebruikers: Pushmeldingen in de Secusoft app! Handig om snel op de hoogte te zijn wanneer er een bericht voor je klaarstaat, of om een uursmelding of... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.